Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

"Jakość jest na pierwszym miejscu, klienci są najważniejsi, współpraca" win-win "

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, ponieważ nigdy nie byłem z nimi rozczarowany.

—— Nocnik

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że świadczona przez nią usługa jest powyżej oczekiwań. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Róża

Im Online Czat teraz

Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

1
Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd
Office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd
Ilość pracowników : 30~50
Rok założenia : 2007
pc Export : 40% - 50%
Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd znajduje się w mieście Yuyao City, pomiędzy miastem Ningbo a miastem Hangzhou. Jest to miasto transportu o długiej historii i dogodności. Wszystkie towary są nie tylko wysyłane drogą morską z portu w Ningbo, ale również przewożone z lotniska Hangzhou drogą lotniczą. Zależnie od największego rynku e-biznesowego w Hangzhou, możemy robić biznes łatwiej i szybciej.

Firma Xuhao powstała w 2007 roku, po ponad 10 latach rozwoju, docieramy do ponad 1000 metrów kwadratowych fabryki, magazynu, ponad 10 zestawów produkujących maszyny i ponad 30 sztabów. Ważniejsze jest to, że mamy bogate doświadczenie w dziedzinie towarów. Teraz mamy 5 starszych inżynierów, którzy pracowali w rozwoju form i maszyny utrzymywane przez 20 lat, 20 pracowników, 1 QC i 1 magazynier.

Głównymi produktami naszej firmy są: 1, seria plastikowych pojemników na lunch i misek, które mogą być używane do ogrzewania mikrofalowego i przechowywania lodówki. 2, We OEM różnego rodzaju sprzętu i wyrobów z tworzyw sztucznych według zamówień klientów. Zatwierdziliśmy już certyfikat FDA z USA, który pomaga nam sprzedawać nasze produkty do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu i Afryki. W dalszym rozwoju firmy aktualizujemy nasze maszyny za pomocą automatycznych manipulatorów, aby zwiększyć wydajność i podnieść jakość naszych produktów dla naszych klientów.

"Jakość jest na pierwszym miejscu, klienci są najważniejsi, współpraca" na zasadzie "wygrywaj" - zasady naszej firmy są utrzymane w pamięci, serdecznie witamy, że nasi klienci i agenci odwiedzają naszą firmę, aby porozmawiać ze współpracą biznesową!

Szczegóły kontaktu
Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

Tel: 86-574-62497843

Faks: 86-574-62495424

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)